KAEFER SA

3 Dodaj opinię
KAEFER SA
3 299 6 1

Marcin Szularz Wiceprezes Zarządu, KAEFER SA

Pracę w KAEFER SA rozpoczął w lipcu 2012 roku. To skuteczny manager z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Pan Marcin Szularz posiada sprawdzone umiejętności w obszarze reorganizacji struktur, zarówno administracyjnych jak i operacyjnych oraz przygotowywaniu spójnych strategii funkcjonowania przedsiębiorstwa. Posiada także doświadczenie w usprawnianiu procesów administracyjnych, poprzez wdrażanie stosownych systemów informatycznych i projektowaniu narzędzi kontroli oraz dogłębną znajomość zagadnień związanych z pracą działów kontrolingu, podatkowego, księgowości, kadr i płac, zakupów, IT i transportu. Do swoich kluczowych dokonań zawodowych zalicza przygotowanie planu reorganizacji obszaru operacyjnego, restrukturyzację działów administracyjnych, wdrożenie systemu finansowo - księgowego MS Navision oraz reorganizację struktury finansowania firmy KAEFER SA. Pan Marcin jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Johannesa Keplera w Linz , gdzie studiował Zarządzanie i Marketing. Ukończył również akademię stowarzyszenia ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants). Pasją pana Marcina jest wspinaczka skałkowa i narciarstwo. Interesuje się także historią i piłką nożną.

Przeczytaj cały wywiad »

Antyemeryt

Jak to w końcu z tymi emerytami jest? Chcą obniżenia wieku emerytalnego ale jakoś żaden nie chce iść chociaż osiągnął już odpowiedni wiek. Szanowni emeryci dziękujemy za pracę w firmie przez tyle lat, ale już najwyższą pora na zasłużony odpoczynek.

Zainteresowany

Panowie jak sytuacja w firmie w Tarnowie? Jest robota czy nie bardzo?

Pytanie

Panowie 140kor szwedzkich ile to jest w pl na rękę?

Specjalista Ds. Zakupów 2018-06-26 12:01 przez TG

Przebieg rekrutacji

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Pytania

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
KAEFER SA
pracodawca

Zapraszamy naszych interesariuszy (pracowników, partnerów biznesowych, udziałowców etc.) do wzięcia udziału w krótkim sondażu KAEFER dotyczącym zagadnień zrównoważonego rozwoju.
Wyniki sondażu wykorzystamy do określenia najważniejszych tematów, którym poświęcimy nasz kolejny Raport Zrównoważonego Rozwoju. Będziemy wdzięczni za wszystkie Państwa opinie.
Ankieta jest aktywna do 14 lutego 2019 pod linkiem:

Generation der Verdammten (3) | Descargar APK | Nawarat Techarathanaprasert