OMIDA S.A.

3 Dodaj opinię

Aktualności

OMIDA S.A.
pracodawca

W tym tygodniu został wyłoniony zwycięzca konkursu fotograficznego "Wypoczynek z transportem w tle" organizowany dla wszystkich pracowników Omidy.

Serdecznie gratulujemy i prezentujemy finałowe zdjęcie Marcina :)

OMIDA S.A.
pracodawca

Zaprażmy wszystkich chętnych do uczestnictwa w konferencji "Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka na początku XXI wieku" która odbędzie się 24-25.11.2018 na Wydziale Nauk Społecznych w Gdańsku.
Hasłem przewodnim XII edycji Konferencji jest „Dobrobyt, a dobro bytu”. Wydarzenie dedykowane jest pamięci ks. Janusza Witkowskiego. 


OMIDA S.A.
pracodawca

Drużyna Omida Sea&Air Basket Team aktualnie na drugim miejscu w tabeli Krakowskiej Koszykarskiej Ligii Biznesu z trzema zwycięstwami i brakiem porażek na koncie! Mecz, który zadecyduje o tym czy ponownie wskoczymy na pierwsze miejsce odbędzie się 23.10.2018 o godzinie 19:45
Trzymamy kciuki za naszych! 

OMIDA S.A.
pracodawca

W niedzielę 14.10.2018 nasi pracownicy wzięli udział w VI Biegu Oliwskim oraz w 2 LOTTO Półmaratonie Lubelskim.
Piękna pogoda sprzyjała biegaczom. W Biegu Oliwskim wystartowali; Natalia na dystansie 5 km, Maciej i prezes Bartłomiej na dystansie 10 km, a w 2 LOTTO Półmaratonie Lubelskim wystartował Łukasz. 
Drużyna Omida Run Team dopisała :)
Uczestnikom gratulujemy pasji i osiągniętych wyników.
Zapraszamy wszystkich do oglądania zdjęć i zachęcamy do aktywnego trybu życia.

OMIDA S.A.
pracodawca

Nasi pracownicy stawiają na rozwój kompetencji i chętnie biorą udział w organizowanych dla nich warsztatach wewnętrznych.

W ostatnim czasie kadra managerska z Gdańska, Warszawy, pracownicy operacyjni oddziału Poznań oraz pracownicy z Radzymina szkolili się ze sposobów skutecznej komunikacji. W trakcie warsztatów pracownicy Omida doświadczyli, jak łatwo można komunikować się poprzez słowo mówione, pisane czy nawet graficzne. Ćwiczenia komunikacyjne pokazały, jak bardzo inaczej jesteśmy w stanie interpretować symbole, znaki czy słowa.

Dział windykacji szkolił się ze sposobów skutecznego wywierania wpływu. Ekipa z Gdańska poznała poszczególne reguły wpływu społecznego. W trakcie warsztatów uczestnicy mogli zobaczyć, jak poszczególne reguły działają oraz jakie efekty można dzięki odpowiedniemu zastosowaniu wybranej techniki osiągnąć.

TOGETHER WE ARE STRONG!

OMIDA S.A.
pracodawca

Do grona miast, w których posiadamy nasze oddziały dołączył w ostatnim czasie Grodzisk Mazowiecki. 

Nowy oddział w Grodzisku Mazowieckim oficjalnie uznajemy za otwarty. 

Życzymy wszystkiego najlepszego i zapraszamy do współpracy: klientów i potencjalnych pracowników.


Link do oferty pracy w Grodzisku: 


Pozostałe aktualne ogłoszenia o pracę: 

Knowing Brother Episode 152 | Dead Effect 1.2.1 for Android 2.3.3 12.1 MB | Fairy Tail 28