Novotime
1 43 6 1

Opinie o Novotime

Maria

Praca w Novotime to moje kolejne zatrudnienie i mam nadzieję , że długo będę mieć przyjemność tu pracować. Pracownicy tworzą zgrany team , atmosfera świetna . Każdy dzień to nowe zadania i wyzwania absolutny brak monotonii i to jest najlepsze. Dla mnie liczy się to , że nie przychodzę do pracy jak na przysłowiowe ścięcie bo po prostu ją bardzo lubię i cenię. Jeszcze w żadnej poprzedniej firmie nie pracowało mi się tak dobrze. Relacja z przełożonymi bardzo udana. Oby tak dalej!

Olga
@Maria 30.11.2018 15:11

Napisałaś, że lubisz swoją pracę w Novotime. Czy w takim razie mogłabyś napisać, za jakie obowiązki konkretnie jesteś odpowiedzialna? Jakie jeszcze plusy - oprócz atmosfery - mogłabyś wymienić? Jak w tej firmie wygląda ewentualny system premiowy? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Marta
@Olga 16.12.2018 18:12

Jasne., że się podzielę tymi wiadomościami. Praca jest ciekawa bo cały czas się coś dzieje. Bezpośredni kontakt z klientami to niewątpliwie najlepsze w pracy ponieważ stajesz się otwartym na ludzi i ich potrzeby. Miło jest pomóc klientowi , doradzić mu czy rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Różnorodność wykonywanych zadań w pracy jest naprawdę dla mnie atutem bo jest absolutny brak monotonii. Każdy dzień wnosi coś nowego, daje Ci nowych doświadczeń. Po latach pracy za biurkiem i robienia ciągle tego samego tutaj po prostu odżywam .Wiem , że moja praca jest zawsze doceniana :) Jeśli chodzi o atmosferę powiem jedno - ŚWIETNA! Naprawdę każdy by chciał mieć takich spoko ludzi w pracy. Pozdrawiam

Kasia

Osoby, które długo już nie pracują w Novotime, a wciąż powracają na to forum, że popsuć opinię byłym pracodawcom muszą być naprawdę sfrustrowane. Wynika to pewnie z tego, że nie byli w stanie nawiązać z przełożonymi poprawnej relacji, która przekładałaby się na ich wyniki w pracy. W Novotime spędziłam owocne półtora roku i gdyby nie pewne decyzje dotyczące życia prywatnego na pewno kontynuowałabym współpracę z firmą. Zdobyłam naprawdę ogrom doświadczenia w różnych aspektach - zaczynając od samej branży zegarkowej, poprzez współpracę z klientami i integracje ze współpracownikami, nie wspominając o calej stronie technicznej obsługi panelu sklepu internetowego. Atmosfera w firmie jest naprawdę pozytywna, a pojęcie "wyścigu szczurów" pomiędzy pracownikami nie istnieje. Wynika to z faktu, że każdy zna swój zakres obowiązków i wie za co jest odpowiedzialny. Jednocześnie w zespole wspieraliśmy się wzajemnie, co owocowało nienagannym funkcjonowaniem sklepu. :) Nigdy nie wystąpił żaden konflikt pomiędzy mną, a przełożonymi, wręcz przeciwnie - zawsze mogłam liczyć na ich pomoc. Zaczynając pracę miałam zerowe pojęcie o zegarkach, stopniowo zdobywałam wiedzę z tej branży i zawsze mogłam zwrócić się do Szefa z każdym, nawet podstawowym pytaniem i dostawałam wyczerpującą odpowiedź. Praca jest wymagająca, ale zaangażowanie jest jak najbardziej doceniane. Nie ma spiny, jest też czas na kawę i pogawędki. Podsumowując - jeżeli kiedyś będę miała okazję, żeby ponownie podjąć współpracę z Novotime.pl - nie będę się zastanawiała dwa razy. ;)

Z
@Kasia 25.01.2019 18:51

Słaby, kupiony tekst. Żenada

K
@Z 04.02.2019 10:02

@Z Nieustanne powroty tutaj, żeby bojkotować firmę to dopiero żenada. :)

Żenada
@K 08.02.2019 17:15

A ja myślę, że największą żenadą to jest rozstawanie się z pracownikami w taki sposób, że na lata zostaje im uraz psychiczny w głowie (sami wiecie najlepiej co robicie z ludźmi jak kończycie z nimi współprace). A tylko troche mniejsza żenadą jest nakłanianie obecnych ziomków na tworzenie sztucznych postów wychwalających pracę i szefów pod niebiosa. Jak już robicie takie akcje to przynajmniej nie róbcie tego tak sztucznie bo aż boli w oczy.

Marta
@Kasia 25.01.2019 18:51

Kasia, nie ma się czym przejmować. Takie modne słowo ostatnio jak hejt panuje w sieci. Przykre ale niektórzy ludzie tylko do tego się nadają. Taka Pani/Pan przykładowo robi sobie kawkę czy herbatkę , myk do komputerka wylać wiadro pomyj na kogoś. Myśli sobie...a co mi tam przecież jestem "ANONIMOWA/Y" . Najważniejsze , że wyraziłaś swoją obiektywną opinię! Inni natomiast oceniając i krytykując powinni zacząć od siebie...

M.

Novotime to firma o dużym potencjale, zarządzana na zasadzie rodzinnego przedsiębiorstwa. Oznacza to brak korporacyjnego rygoru oraz możliwość ułożenia sobie warunków pracy. Właściciele potrafią docenić zaangażowanie pracowników oraz wykazują duże zrozumienie dla ich potrzeb. O tym, że w Firmie panuje pozytywna atmosfera najlepiej świadczą opinie zadowolonych Klientów - Ceneo. Przy nieodpowiednim zarządzaniu nie byłoby możliwe zyskanie setek pozytywnych komentarzy - zadowoleni Klienci to zawsze efekt zaangażowania zadowolonych z pracy osób. Novotime to miejsce dla lubiących wyzwania i bycie docenionym za realizowane zadania. Firma wysyła Pracowników na szkolenia, czasami zagraniczne oraz dba o odpowiednie warunki pracy.

Em.
@M. 09.01.2019 12:51

Przepraszam, ale w jaki sposób opinie pozytywne na Ceneo - portalu dla klientów, mogą świadczyć o pracodawcy względem pracowników? Pozytywne opinie od kupujących świadczą o fakcie, że pracownicy są w stanie pomimo fatalnej atmosfery i presji podczas wykonywanej pracy, nie przerzucać swoich frustracji na klienta. To nie zasługa pracodawcy - jedynie profesjonalnego pracownika. Z brakiem korporacyjnego rygoru absolutnie muszę się nie zgodzić. Czy pracodawca naprawdę dba o dobre warunki pracy? W jaki sposób? Co zapewnia, jeśli chodzi o socjal?

ES

Jestem pracownikiem Novotime od dłuższego czasu, i zgodzę się, że na początku sposób zarządzania i traktowania pracowników nie był najlepszy, lecz po pewnym czasie Szefostwo wyciągnęło sporo wniosków i wprowadziło wiele zmian, które doprowadziły do poprawy jakości pracy. Atmosfera w firmie jest naprawdę super, zawsze jest czas na pogawędki oraz żarty również z Szefostwem. Gwarantuje, że każdy pracownik który przykłada się do swojej pracy, oraz będzie potrafił choć w minimalnym stopniu polepszyć prosperowanie firmy otrzyma bardzo atrakcyjne warunki pracy. Z pracy w Novotime jestem bardzo zadowolony, i z miłą chęcią podzielę się swoim doświadczeniem z nowymi pracownikami.

Andrzej

Firma Novotime aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko WEBMASTER, możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Wiecie jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń, czy firma ma system motywacyjny? Jaka panuje w firmie atmosfera? Można liczyć na szkolenia i rozwój zawodowy? Godziny pracy są elastyczne, można ja dopasować do swoich potrzeb?

MarcinD

Widziałem na OLX ogłoszenie w ramach wystawiania aukcji na Allegro, czy ktoś tam pracował na takim stanowisku i może się wypowiedzieć? Jakie sa w ogóle zarobki w tej firmie? Serio jest tam taka rotacja? Ile osób pracuje tam teraz? Są jakieś benefity dla pracowników? Wypowiedzcie się :)

Arrs
@MarcinD 21.05.2018 18:54

Jak masz doświadczenie to powinni zaproponować w miarę dobre zarobki, bez doświadczenia nie licz na fajerwerki.

MarcinD
@Arrs 04.06.2018 18:15

Pracowałeś może tam? Możesz coś więcej w temacie powiedzieć? Opinie mają słabą nie tylko tu, słyszałem tez od firm postronnych ze tam się dzieją cuda różne.

Anonimowy

Atmosfera w tej firmie jest gorsza niż na pogrzebie. Pracownicy są traktowani jak podludzie, których samo istnienie naraża firmę na koszta a prezesów na styczność z plebsem. Jak trzymasz z nimi to jest w miarę ok, ale jak integrujesz się z zespołem bo chcesz pracować w zgodzie z resztą- masz przechlapane bo duch zespołu to w tej firmie pojęcie abstrakcyjne. Prezesi dbają o to, żeby rywalizacja, nielojalność i egoizm w pracy były na pierwszym miejscu. Nie dbają o to żeby mieć zespół ludzi bo lepiej jak są skłóceni i nie trzymają ze sobą - jeszcze by się wydało ile komu płacą i jak niesprawiedliwie traktują pracowników. Restrykcje jak w wielkiej korporacji na pełnym legalu a umowa i tak pod stołem. Bardzo poniżające podejście do pracowników i straszny bałagan, nie do opanowania przez ich ciągłe nowe pomysły, zmiany i humory. Nie mają pojęcia jak się robi sklep online, zaczynają od (usunięte przez administratora) strony a potem mają pretensje do pracowników że im nie wychodzi zarządzanie firmą i personelem. Jeśli ktoś chce tam pracować, to polecam dobrego psychiatrę i zapas leków na depresje.

Administrator

Jakie są mocne strony pracodawcy Novotime? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Grafik

Czy ktoś tam teraz pracuje jako grafik? Pan od dłuższego czasu szuka grafika. Mała pensja lub wysokie wymagania?

Nick
@Grafik 10.03.2018 17:38

Cokolwiek nie zrobisz, to i tak będzie źle. Dostaniesz odpowiedź, może być + dziesięć pomysłów dziennie dotyczących 3 spraw. Będziesz pracował cały dzień, wymyślając różne rozwiązania, a na końcu dostaniesz pytanie "co pan dzisiaj robił?" + sporządzisz notatkę, z tego "co dzisiaj Ci się udało zrobić". Jak przesłuchanie. Goście nie mają pojęcia co się z czym je i myślą, że dobrą grafikę robi się w 5 minut. Na jedno zadanie będziesz musiał przedstawić kilka propozycji, pomiędzy którymi pojawi się jeszcze kilka tematów. Wycisną Cię jak cytrynę i na końcu i tak nie będą zadowoleni. Jak zgodzisz się na małą wypłatę, to trochę popracujesz. Jak będziesz chciał trochę więcej, to tak czy inaczej podziękują Ci, ponieważ będziesz zabierał pracę do domu, a oni i tak nie będą zadowoleni. Dostaniesz dodatkowo telefon służbowy, abyś był na uwięzi nawet w weekend i abyś musiał odpowiadać na te kretyńskie pomysły i pytania.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Novotime? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ewa

A czy o pracy w tej firmie może się wypowiedzieć ktoś kto pracuje tam teraz? Słyszałam że jest tam mega rotacja, pracownicy zmieniają się co chwilę. Jak jest teraz?

PM
@Ewa 22.01.2018 17:49

Zapewne bardzo dużo się zmieniło. Polecam iść i spróbować - ale z krótkim terminem wypowiedzenia, ponieważ może Pani doznać szoku.

Km
@PM 23.01.2018 09:06

Najlepiej jednodniowym bo czasem strach przyjść do pracy następnego dnia rano ;)

Były pracownik

Niestety to wszystko prawda! Ja tez nie polecam pracy dla novotime! Strata czasu i nerwów.

Nick

Praca u biznesmenów z novotime'u to naprawde ciężki kawałek chleba. Trzeba się uzbroić w całe zasoby cierpliwości i tabletki na depresje. Panowie co chwile zmieniają zdanie, kompletnie nie wiedzą czego w ogóle chcą, jedną pracę trzeba robić kilka razy aż do akceptu a potem i tak pretensje ze źle. Każde niepowodzenie tak chaotycznie prowadzonej firmy zwala się na pracowników którzy są traktowani jak zło konieczne. Dzień wypłaty jest dniem sądnym, każdy koniec dnia to mus pisania raportu z całego dnia który jak się panom nie spodoba to potrafią i w nocy w piątek mailem zepsuć cały weekend. Do prezesów można pisać maile i zapytania, prosić o pomoc czy poradę i cisza - można być totalnie zignorowanym, ale pracownik jak nie odpisze w ciągu kilku minut (bo jest zajęty pracą!!) to prezes chodzi obrażony. Moje uszy doświadczyły przekleństw i trzaskania drzwiami przez panów prezesów, popłochu, płaczu i terroru wśród pracowników którzy nie umieli sprostać wygórowanym oczekiwaniom szefów. Moje przeświadczenie jest takie że szefowie nie byli ze mnie zadowoleni (bo nikt nie postawił mi konkretnych wymagań i zadań ) wiec mnie nie lubili i mi dokuczali, mam wrażenie że ze mnie drwili co było okropne. Kariera w Novotime.pl i Egtime.pl była krótka i zdecydowanie nie usłana różami. Nigdy więcej rodzinnych firemek!

Pracownik

Typowa firma: ojciec, syn. Ojciec wie wszystko najlepiej - a syn zawsze mądrzejszy od pracowników. Jeśli pracownik ma rację, a syn nie - wtedy ojciec i tak przyznaje racje synowi. Chory układ. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów i bicia głową o ścianę próbując cokolwiek wytłumaczyć. "Biznesmeni" śmiejący się z płac innych, konkurencyjnych firm - a sami stosujący najniższe wynagrodzenia.

była pracownica

Radzę omijać szerokim łukiem. Brak poszanowania dla pracownika i jego pracy. Atmosfera zależna od humorków szefostwa. Pseudo umowa o pracę a reszta pieniążków pod stołem. Śledzenie pracowników na monitoringu. Najgorsze miejsce w którym przyszło mi pracować

Były prawie pracownik

Pracowałem w tej firmie bardzo krótko ale niesmak pozostał: prezesowie traktują pracowników bardzo zimno, pracownicy zestresowani, atmosfera strasznie dziwna i nieprzyjemna. Nie czuć ducha zespołu tylko rywalizację o względy pana prezesa który siedzi odgrodzony murem i kilometrem dystansu od plebsu wpatrzony w monitoring. Cały czas czułem oddech wielkiego brata na karku ;) Faktycznie pracowało tam ledwie kilka osób a klimat jak w wielkim korpo. O warunkach pracy i wynagrodzeniu nawet nie będę wspominał. Słaba kasa a umowa korzystna tylko dla właścicieli. Na szczęście po paru dniach emigrowałem.

Marek

Syf i kilometr mułu. Firma składająca się z trzech osób, a reguły i traktowanie pracowników gorsze niż w korporacji.

Zostaw opinię o Novotime - Zielona Góra

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novotime

► Parks and Recreation | Watch movie | La teoria imperfetta dell'amore